2017 Ferace Modelleri

Tesettürlü bayanların sıklıkla kullandıkları bir giysidir. Hem şık hem de pratik olması nedeni ile sıklıkla tercih edildiğinden çok fazla tasarım modelleri bulunur. 2017 Ferace modelleri birbirinden şık ve farklı modellerle karşımıza çıkıyor.

Şapkalı ve fermuarlı tarz

En çok tutulan ve tercih edilen modeldir. Tesettürlü bayanların dışarı çıkarken ya da aniden biri geldiğinde hemen giyebileceği başını o anda bağlayamasa bile hemen şapkasını geçirebileceği pratik bir tarzdır. Yaz aylarında tayt üzerinde askılı giyip bayanların olduğu bir sabah kahvesine giderken üzerinize geçireceğiniz şapkalı ve fermuarlı bir ferace ile üstünüzü değiştirmenize gerek kalmadan gittiğiniz yerde feraceyi çıkartarak kahvenizi keyifle içebilirsiniz. O esnada aniden biri gelse tekrar ferace giyilerek tesettüre uygun hale hemen geçebilirsiniz.

Klasik ve dantelli modeller

Ferace modelleri çok gelişti. Klasik ve dantelli modeller daha resmi bir yere giderken ya da dışarıda bir alışveriş merkezine giderken tercih edilebilecek klasik seven bayanlar için güzel bir seçenektir. Her ortama yakışır ve şıklığınıza şıklık katar. Çok özel yakmayan ve terletmeyen kumaşlardan üretilen feraceler sayesinde gününüz çok rahat geçer. Son derece pratik kullanımı nedeni ile çok tercih ediliyor. Genelde siyah renklidir. Nadiren renkli ve desenli olarak da üretilmektedir.

Pullu ve taşlı modeller

Ferace şıklığı her bayan giysisinde olduğu gibi taşlar ve pullarla taçlanmış durumdadır. Güncel yaşantıda artık pullu, taşlı ve dantelli giysiler giymek sıradan ve normal bir durum halini aldı. Her ortamda ister günlük yaşantıda ister gece gezmelerinde olsun tesettürlü bayanlar tarafından pullu ve taşlı modeller her daim tercih edilen bir şıklıktır. Özellikle bahar ve yaz ayında tercih edilen bir giysidir feraceler. Fermuarlı modeller dışında çıtçıtlı, bağlamalı, düğmeli, cırcırlı, kopçalı modelleri de bulunmaktadır. Ancak en kullanışlı olan fermuarlı modellerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir