2017 Tesettür Modası Takip Edin

Tesettür giyim 2017 yılına farklı model kıyafetlerle girerek hanımlara büyük kolaylıklar sağladı. Elbise ve etek modellerini yeniden gündeme getiren tasarımcılar kış ayları için kalın ve yünlü kumaşlardan etek ve elbise modellerini hanımlara sundular. Tesettür giyim ürünleri içerisinde elbiselerin önemli bir yerinin olması bu kıyafetler de farklı modelleri de beraberinde getiriyor. Özellikle geniş prenses kollar ile deri kemerli elbiseler en çok tercih edilen modeller arasında yer aldı. Bu elbise modelleri hem günlük yaşantı için hem de akşam gezmelerinde çok rahat kullanabileceğiniz ve bir kaç aksesuarla son derece şık hale getirebileceğiniz tasarımlar. Tesettür etek modellerinde yine belden kalın kemerli ekose kumaştan yün etekler de hanımların severek tercih ettikleri etek modelleri.

Tesettür Modası İle Giyimde Şık Tasarımlar

Bayanların tesettür giyim konusunda şık tasarımlar tercih etmesi için öncelikle kıyafet kombini yapmayı biliyor olması gerekiyor. Kombin yapmak için de renkleri ve ürünleri yerinde kullanmak çok önemlidir. Eğer mor renkleri seviyorsanız mor ve lila renklerinin farklı tonlarını içeren kıyafetler ve başörtülerini kullanarak şık bir kombin hazırlamak sizi çok fazla uğraştırmaz.

Kot Tunik Modelleri

Tunik tesettür giyim içerisinde en çok tercih edilen kıyafetlerdir. Tuniklerde yaz aylarında ve bahar aylarında ince kot kumaşından hazırlanan kot tunikler spor giyinmeyi seven hanımlara çok sevimli bir görünüm sağlıyor. Hem spor hem de şık görünerek giyim konusunda farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir