Büyük Beden Ferace Modelleri

Tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği giysi feracedir. Bunun sebebi hem çok pratik olması hem de şık olmasıdır. Büyük beden ferace modelleri ile kilolu görünmenin önüne geçilmiş olur.

Ferace Şıklığı

Fazla kilolu olunduğunda bunu örtmenin en güzel yolu koyu renk tercihi ve bol kesim giysilerdir. Kilo fazlası olan Tesettürlü bayanlarda büyük beden ferace giyerek hem hatlarını gizlemiş olur hem de pratik bir şekilde giyim sorunu çözmüş olurlar. Eve aniden bir misafir geldiğinde ya da aniden bir yere gitmek gerektiğinde tesettürlü bir bayanın işi diğer bayanlara göre daha zordur. Ferace bu noktada kurtarıcı bir giyim tarzıdır. Tek parça bir kıyafet olduğundan dolayı her hangi bir giysinin açık ya da kapalı olması fark etmez hemen üstüne geçirilerek ve bir başörtüsü takarak dışarı çıkılabilir. Uzun kollu ve bileklere kadar uzun olduğundan dolayı içinizdeki giysi her ne ise asla görünmez.

Alışverişe, Komşuya, Gezmeğe Giderken Ferace

Tesettürlü iseniz ve kilo problemi de varsa giyim sorun oluyor. Bu noktada büyük beden feraceler ile bu sorun ortadan kalkar. Koyu renkler tercih edildiğinde ve feraceler bol kesim olduğundan dolayı kilolar kolaylıkla kapatılır, hatlar ortadan kalkar. İç göstermeyen kıyafet türü olduğundan dolayı tek başına kullanılabildiği gibi mevsime göre içine ince ya da kalın bir giysi giyerek kullanılabiliyor. Bu nedenle son derece pratik ve tercih edilendir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir