Her Yerde Giyebileceğiniz Pantolon Modeli

Kadınların hayat kurtarıcısı olan bol paça klasik pantolonlar her giyim tarzında olduğu gibi tesettür giyimde de kadınların ayrılmaz bir parçası. Birçok avantaj sağlayan bu pantolon modeli ile doğru kombinler yapılırsa fazla kilolarınızı kapatabilirsiniz. Gittiğiniz her yere uyum sağlayabileceğiniz bol paça klasik pantolonlarla ile ciddi bir toplantıdan arkadaşlarınızla gezmeye gidebilirsiniz. Onlarca farklı renk ve model şansı tanıyan bol parça klasik pantolonlardan her tesettürlü bayanın dolabında olması gerek.

Bol Paça Pantolon Kombinleri

Farklı alternatifleri olan bu modelde tesettürlü hanımlar özellikle kış ayları için kaşe bir kumaştan seçim yapabilir. Gri tonlarındaki bol paça klasik pantolonlar iş toplantıları için ideal bir seçimdir. Klasik bir tarz ve ciddi bir toplantı için pantolon ütü izleri belirgin olan bir model seçebilirsiniz. Kombin yapmakta zorlanmayacağınız bu modeldeki pantolonda tesettürlü hanımlar beyaz gömlek ve tuniklerle iyi bir ahenk yakalar.

Bol Paça Pantolonu Günlük Kullanmak

Bol paça klasik kesim pantolonlar tesettürü hanımlar için toplantı benzeri yerler için düşünülse de kullanımı çok rahat olan bu model birkaç farklı seçenek ile gündelik olarak rahatlıkla kullanılabilir. Günlük bir tarz içinde giymek isteyen bayanların daha desenli modeller seçmeleri yerinde olur. Renkli desenli pantolonların üstüne canlı renklerde kaplar, tunikler ile çok rahat ve şık olmayı başarırsınız. Her ayakkabı ile uyum göstermesi de bol paça klasik pantolonun tesettürlü kadınlara avantaj sağlayan bir ayrıntı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir