Özel Günlerin ve Davetlerin Vazgeçilmezi Abiyelerde Dantel Şıklığı

Davetlerin ve şık giyimin vazgeçilmezi olan dantelli abiyeler vitrinlerde çokça yer alan abiye tercihleri arasında yer almaktadır. Genç modacıların dokunuşlarının yansıdığı tesettürlü abiyeler görsel anlamda zenginleştirilerek dantel detayları ile daha asil bir forma sokulmuştur. Nişan, düğün ve kutlamaların vazgeçilmezi olan tesettür abiyelerde dantel üzeri taş ileme ve yalın tasarımlar son dönemlerde en çok tercih edilen abiye türleri arasında.

Trendleri takip eden abiye koleksiyonlarında dantel modası…

Birçok markanın koleksiyonlarında yer verdiği dantel detaylı uçuş uçuş abiyeler özellikle yaz aylarının vazgeçilmez kombinleri arasına girmeyi başarmıştır. Dantel detayları abiyelerin etek kısımlarında ve üst beden formlarında kullanılarak abiyelere asil bir görüntü kazandırmak hedeflenmektedir. Kendi stiliniz ile farklılık ortaya koyacağınız pek çok abiye modeli ile özel davetleriniz sıradanlığın ötesine geçmektedir.

Dantel Detaylı Şallar

Günümüzde güzel olmanın ve şıklık yarışının ön planda tutulduğu koleksiyonlarda abiyeler şallar ile bütünleştirilerek vitrinlerde yerini almaktadır. Şifon kumaşa sahip bir çok şal modelinin uç kısımlarına dantel motifler yerleştirilerek, tesettür abiyelerdeki dantel detaylar ile bütünlük yakalanmaktadır. Doğal ve abartıdan uzak olmak isteyen tesettürlü hanımlar dantelin zarafetini kombinlerine özellikle yansıtmaktadırlar. Kol detaylarında ve kol bütününün dantel ile kaplanması da son dönemde pek çok abiyede göze çarpmaktadır. Dantel şıklığı tesettürlü abiyelerde modası asla geçmeyen trendler arasında gösterilmektedir. Dünya modasında da yerini koruyan dantel detaylar hiç eskimeyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir