Tesettür Giyimde 2018 Abiye Kıyafetler

Çok büyük bir kesimin benimsediği tesettür giyim büyük bir sektör olarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Her sene moda haftalarında büyük bir yer kaplayan tesettür giyim farklı renkleri ve modelleri ortaya çıkarıyor. Bunlar içinde tunikler, eşarplar ve kadınların daha çok ilgisini çeken abiyeler var. Abiye ile ilgili tesettürlü elbise seçeneği çok fazla. Her sene güncellenen modeller renkler içinde tesettür giyimde 2018 abiye kıyafetler ayrı bir yer ve boyut kazandı. Birbirinden renkli abiyeler içinde sadelik ile beraber birçok ayrıntı göze batıyor.

2018 modasında Dantel Ve Taşlar

Her abiyede gözle görülür şekilde kullanılan taşlar 2018 modası tesettür abiyelerde çok fazla göze batmıyor. Yer yer bazı modellerde kullanılsa da bu kullanım ışıltının ötesine geçmiyor. Taşlar ile farkı yaratma için abiyelerde dantel daha sık kullanılıyor. 2018 tesettür abiyelerinde öncelik dantel işlemelerde. Bütün elbiseyi kaplayan danteller ile beraber sadece yaka ve kollarda göreceğiniz çiçekli danteller klasik, sade bir o kadarda dikkat çekici bir görüntü veriyor. Danteller içinde ufak ufak kullanılmış taşlar tesettür abiyenizde büyük bir fark yaratacaktır.

2018 Abiyelerinde Renkler Kesimler

2018 model tesettürlü abiyelerde geçen senelerde alışık olunan siyah, gri gibi koyu renkler yerini yeşillere mavinin göz alıcı tonlarına bırakıyor. Kesimlerde özellikle balık etek kesimi, haki yaka tercih ederek modayı yakalamış olursunuz. Modanın en iyi örnekleri bu modellerde.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir