Tesettür Giyimde Desenli İpek Eşarp Modelleri

Giyimin öncüsü çeşitli markalar özellikle tesettür giyimde desenli ipek eşarp modelleri ile göze çarpmaktadır. İpek tafta eşarplar, desenleri ile göz kamaştırmaktadır. Çiçek deseni, çizgi ve diğer görsel efektler ile süslenen ve baskı modellerine de yer veren markalar çeşitli modeller ortaya koymaktadır. Modern çizgileri üzerinde taşıyan desenli eşarplar, her kombine rahatlıkla uyum sağlamaktadır.

Kombinlere Uygun Seçimler

Kombinlere eşlik eden desenli ipek eşarplar; tek renk ve tonlar dışında desenli ve çiçekli modellerle de göz önünde tutulmaktadır. İpek eşarplarda tarz dokunuşlar yaratan ve görsel bir güzellik yansıtan modeller özel tasarımlar arasında yer almaktadır.

İpek Eşarpta Desenli ve Düz Çizgiler

Desenleri ile dikkat çeken modeller özellikle toz renklere hakimdir. Toz pudralar, maviler ve goldlarla süslenen modeller özellikle tercih edilmektedir. Bej üzerine işlenen desenler rengarenk tasarımlar ve modeller tesettür giyim kombinleri ile tamamlanır. Desenler; çiçek, çizgi, motif ve yaprak desenli tasarımlar ile göze çarpar. Düz kesimler yerine daha rahat ve daha ağır çizgiler taşır. Birbirinden özel dokunuşlara yer veren modeller, özellikle tercih edilir. Tesettür kombinlerine göre birbirinden özel renklere hakimdir. Hakim olduğu renkler ile zıt tonlar bir arada kullanılarak, ipek eşarplar moda uyumu yakalanmaktadır. Tafta ve ipek modellerle öne çıkan desenler özel çizgilerle şık tasarımlarla kullanılmaktadır. Tafta ve ipek şıklığı ile pastel tonlar ve ince renkler öne çıkarılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir