Tesettür Giyimde File Yelek Modelleri

Tesettür yelek modelleri yeni sezonda farklı modelleriyle mahafazakar bayanlarla buluşmaya devam ediyor. Her zevk ve beğeniye uygun yelek modelleri yeni sezonun renk ve desenlerine uygun bir şekilde vitrinlerde yerini aldı. Bu yıl muhafazakar bayanlar için retro işlemeler pileler volanlar ve jean gömlekler kadar tesettür giyimde file yelek modelleri de ön planda. Hem yaz hem de kış ayları için oldukça avantajlı olan bu yelekler için seçeneklerde genişledi bayanlar için. Genellikle file modeller de modeli daha net görebilmek için ya açık renk yeleğin içine koyu zeminli bir bluz giymeniz yada açık tonlarda ki bluz üzerine koyu renk bir yelek giymeniz gerekir. Yani 2 zıt renk olduğu zaman yelek ön plana çıkacaktır. İster diz aldı ister yere kadar uzanan bu yelek modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu yılın trend file yelek modelleri renkleri pudra bej füme hardal mürdüm ve şeftali tonları. Ana renklerin aksine kullanılan ara renkler file detayını ön plana çıkarır ve dikkatlerin yelek üzerinde toplanmasını sağlar.

File Yelekler Ve Ayakkabı Şıklığı

Tesettür giyimde tercih edilen file yelek modelleri her ortama uyum sağlayabilir. Rahatlığın simgesi olan babetler veya spor ayakkabılarla bu yelekleri spor bir şıklık haline getirirken stiletto ile kullanıp abiye bir görünüm kazanabilirsiniz.

Aksesuar Şıklığı

Fileler yeterince göz alıcı bir model olduğu için kolye çok abartılı bir tercih olabilir. Yeleğinize göre sade bir saat veya bileklik ile file yeleğinizi rahatça kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir