Tesettür Giyimde Kırmızı Nişan Elbiseleri

Her genç kızın hayali olan ve bu hayale giderken bir aşama olan nişanlar ilkbahar ve yaz aylarının da gelmesiyle kendini gösterdi. Şık ve zarif bayanların birbiriyle şıklık yarışı içine girdiği bu alanlarda muhafazakâr bayanlar için tasarlanan tesettür kıyafetlerde kendini gösteren kıyafetler arasında. 2017 yılında trendler arasında olan volanlar fırfırlar işlemeler ve danteller nişan kıyafetlerinde de sıkça kullanılmış detaylar arasında. Bu detaylara sahiplik yapan renkler ise fuşya eflatun saks mavisi somon ve kırmızı oldu.

Hem desenleriyle hem de canlı rengiyle kendini gösteren ve tüm dikkatleri üzerinde toplayan kırmızı nişan elbiseleri gelin adaylarının vazgeçilmezleri arasında. Özellikle tesettür giyimde kırmızı nişan elbiseleri muhafazakâr bayanlar için birebir. Özellikle kırmızı dikkat çeken canlı bir renk olduğu için basen problemi olan bayanlarda rahatlıkla kullanabilir. 2017 yılında kırmızı nişan elbiseler kol bölgelerinde volanlar etek kısımlarında danteller yaka kısmında incilerle süslenmiş işlemeler ile gelin adaylarına sunuluyor. Kabarık etekli modeller kadar balık elbiselere de gelin adaylarının tercihleri arasında.

Nişanda Ayakkabı Seçimi

Son dönemlerin önde gelen modellerinden ve her bayan için kurtarıcı parçalardan biri olan stilettolar mat tonlarıyla oldukça göz alıcı. Her desen ve her tasarımla kolayca kombinlenen yapılarıyla rahat bir ayakkabı diyebiliriz. Farklı renkleriyle de her bayana hitap eder nitelikte. Eğer nişan töreni yazın ise ayak bileğine güvenen gelin adayları soft ve nude tonlarda ki tek bant topuklu ayakkabılar ile nişanlıkları daha ön plana taşıyabilirsiniz.

Rahatına Düşkün Gelin Adayları

Topuklu ayakkabı kullanamayan ve spor tarz yanlısı olan gelin adayları için düz tabanlı ayakkabılar bazı kurdele ya da çiçek desenleriyle abiye bir şıklığa kavuşturuluyor. Farklı renkleriyle kıyafetlerle uyumlu hale getirilen ve isteğe göre şekillenen bu ayakkabılar rahatına düşkün gelin adayları için birebir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir