Tesettür Giyimde Kışlık Kaban Modelleri

Son yıllara bakıldığında tekstil sektöründe hem model hem de fiyat bakımından seçenekler çoğaldı. Bu durum tesettür giyimde kışlık kaban modelleri için de geçerli. Hem kumaş hem renk hem de desen bakımından tesettür tercih eden bayanları karar vermekte zorluyor. Modayı yakından takip eden bayanların bu yıl kaban için tercih ettiği renkler hardal acı kahve vişne lacivert ve modası hiç geçmeyen siyah olacak. Kış aylarının ağırlığını üzerinde taşıyacak renkler vitrinlerde yerini aldı. Yan tarafa taşınmış büyük düğmeler veya düğmelerin üzeri küçük çiçek ya da kurdeleli modeller bu yıl çok var. Kabanını daha spor kullanmak isteyen bayanlar tüylü kapüşona sahip kaban modellerini tercih edebilirler. Boya kadar uzanan kabanlar kadar diz altında biten keten kabanlarda 2017 trendleri arasında. Kabanın üzerinden bağlanan kemerlerle de hem belinizin inceliğini hem de zevkinizi gösterebilirsiniz. Kabanın tonlarıyla uyumlu olan eşarplarla da sokak modasını yakalayın.

Ayakkabı Ve Kaban Uyumu

Kışın tercih edilen koyu renkler ayakkabı içinde geçerli. Bilekten biten botlar yada kabanın içinde kalıp dize kadar uzanan çizmeler tercihler arasında.Deri görünümüyle hem şıklığı hem de spor bir görüntü yakalayan bayanlar bu yılın modasına uymuş olacak. Spor ayakkabıyla da oldukça şık duran kabanları uygun fiyata mağazalarda deneyebilirsiniz.

Kaban Ve Takı Uyumu

Retro takılar tesettür bayanlar içinde oldukça tercih edilen aksesuarlar arasında. Yüzünüze uygun güneş gözlükleriyle de şıklığı yakalayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir