Tesettür Giyimde Mavi Bluz Modelleri

Tesettür modasında farklı tasarımlar bulunabiliyor. Her model ve renkte tasarımlar tesettür modasında yerini almış bulunuyor. Tesettür Giyimde Mavi Bluz Modelleri bulunuyor. Her bedende farklı birçok bluz modeli bulunuyor.

Mavi Renk Giyimde Kombin Yaratma

Tesettür giyimde mavi bluzlar lacivert renk ile kombinlenebilir. Ayrıca kırmızı, beyaz, siyah, bordo ile de kombin olabilir. Mavi tesettür bluzun altına kırmızı bir pantolon ve üzerine lacivertli kırmızılı bir hırka ve kırmızı bir başörtüsü çok hoş olabilir. Ya da tesettür mavi bir bluzun altına beyaz etek, lacivert ya da parlement mavisi eşarp tercih edilebilir.

Yine mavi tesettür bluzun altına giyilecek siyah bir pantolon ile bordo başörtüsü kombini yapılabilir. Böylece renk patlaması yaratılmış olunur. Mor renk de çok yakışacaktır. Aynı tonlar kullanmaktansa içine zıt bir renk koyarak kombin yaratmak daha yaratıcı ve dikkat çekici olacaktır.

Mavi Renk Tesettür Giyimde Aksesuar Rengi

Tesettür giyimde mavi bluz ile kırmızı bir alt kombin olduğunda aksesuar rengi önemlidir. Lacivert ayakkabı ve çanta tercih edilebilir. Diğer yandan mavi bluzun altına beyaz etek olduğunda kırmızı çanta ve ayakkabı ve üzerine lacivertli kırmızılı hırka düşünülebilir. Renk seçiminde giyilen bluz ve eteğin birbiri ile uyumlu olması ne kadar önemli ise takılan baş örtüsü kullanılan çanta ve ayakkabının rengi de bir o kadar önemlidir. O nedenle renkler kombin yapılırken birbiri ile uyumu göz ardı edilmemelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir