Tesettür Giyimde Pantolon Tercihinizi Boyunuza Göre Yapın

Modern tesettür giyimde pantolon tercihinizi boyunuza göre yapın. Boya göre yapılan tercihler olduğundan daha düz ve olduğundan daha zarif bir görünüm sağlar. Tesettür alanında kıyafet seçerken belirli kurallara dikkat etmek gerekir. Tesettür giyimde, çok fazla tercih edilen pantolonlar seçilirken de boy ve fizik özelliklerine dikkat etmek gerekir. Uzun boylu hanımların daha kalem pantolonları tercih etmesi gerekir. Bu devlet olduğundan daha uzun görünüme engel olacaktır. Bu konusunda yeterince sahip kapalı hanımlar; dar kesim pantolonlar ve bilekten biten kalem pantolonlar tercih etmesi gerekir. Daha kısa boya sahip tesettürlü hanımlar; İspanyol kesim pantolonlar tercih ederek, olduğundan daha uzun ve zarif görünebilirler.

Tesettürde Pantolon Seçimi

Tesettürlü hanımlar pantolon seçimi yaparken, belli kuralları göz önünde bulundurmalıdır. Boy ve vücut yapısı bunların başında gelir. Daha estetik bir görünüme sahip olmak için bu seçimlere dikkat etmek gerekir. Uzun boylu hanımlar, bilekten biten ve bileği saran modelleri tercih ederek daha estetik bir görünüm sağlar.

Tesettür Pantolonlar

Tesettur firmaları tarafından birbirinden farklı modeller ortaya çıkıyor. Bu modeller özellikle genç kesimlerin dikkatini çekiyor. Bol kesim ve dar kesim modeller özellikle tercih edilirken; seçimler yapılırken vücut yapısı dikkate alınıyor. Uzun ve kısa boylu hanımlar, kendilerine uyan modelleri tercih ederek daha zarif bir duruş sergiliyor. Özellikle uzun boylu hanımların İspanyol parçalardan ve bol kesimlerden uzak durması gerekiyor.

​​

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir