Tesettür Giyimde Penye Bone Modelleri

Tesettür giyimin en temel taşlarından bir tanesi bone olarak görülmektedir. Eşarbın altında görünen bone sade bir türbanı bile oldukça şık bir görünüme kavuşturabilir. Bone nedir, Bone eşarbın altına kullanılan, şalın kaymamasını sağlamak ile beraber aynı zamanda şalın altından saçlarınızın görünmemesini sağlamakta ve şalın daha kolay ve konforlu kullanımınızı sağlamaktadır.. Bone kullanımında kuşkusuz en basit ve pratik kullanım sağlayan penye bone olmakla beraber, Tesettür giyimde penye bone modelleri, çeşitliliğinin artmasını sağlamıştır.

Renkli penye bone

Renkli penye boneler şal ile uyum sağlaması için son dönemlerde oldukça tercih edilen boneler arasında yer almaktadır. Şal ile kombine edilerek kullanılan renkli penye boneler, şal ile bütünlük sağlayarak karmaşa yaratmayı engeller aynı zamanda kombinin bir bütün görünmesini sağlamaktadır. Desenli olarak kullanılan şal tercihlerinde, şalın deseni içerisinde ki kullanılan en az renkte bir bone tercih ederek kendi tarzınızı yaratabilir, daha neşeli ve spor kombinler yapabilirsiniz. Düz renkli şal ile beraber, renkli yada desenli bir bone tercih ederek daha canlı bir kombinasyon sağlayabilirsiniz.

Bağcıklı penye bone modelleri

Ofis giyimde yada abiye giyimde, dilerseniz günlük şık giyim modelleriniz de bağcıklı bone modellerini tercih edebilir, şalın görüntüsünü daha sofistike, daha şık, daha cool bir görünüm elde edebilirsiniz. Bağcıklı penye modelleri özellikle abiye giyimde kullanıldığında, elbiseniz ile daha fazla uyum sağlamak ile beraber, abiye giyim ile bir bütün oluşturmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir