Tesettür Giyimde Renkli Ceket Modelleri

Tesettür giyimde ceket modelleri oldukça dikkat çekiyor. Özellikle tesettürlü kadınların ceket modellerini çok sık kullanmaları tesettür giyimde renkli ceket modelleri üretimini arttırıyor. Tesettür giyim son yıllarda oldukça gelişmesi ile birlikte tesettür giyim modası da gelişti. Renkli ceket modelleri kullanılırken giyilen diğer kıyafetler ile uyumlu olunması da oldukça önem taşıyor. Renklerin birbiri ile bir uyum içinde olması kişinin şık duruşu için gereklidir. Özellikle uzun ceketlerin tercih edilmesi bu ceketlerde farklı desen seçeneklerini sunuyor.

Renk Uyumu

Renkli bir ceket ile kullanacağınız kıyafetler mutlaka uyum içinde olmalıdır. Koyu renkli ceketlerin içine o tonun daha açık tonları ile kombinler uygulanabilir. Koyu yeşil renkteki bir ceketin için açık yeşil tonlarında bir gömlek giyildiğinde ceket daha ön plana çıkar aynı zamanda da renk karmaşası önlenmiş olur.

Renk Seçenekleri

Birbirinden farklı renklerin kullanıldığı bir ceket ile daha sade tonlarda başörtüsü kullanılması kişiyi daha sade gösteriyor. Rengârenk bir ceket ile kullanılan sade bir eşarp ve pantolon daha şık ve karmaşık olmayan bir görüntü yaratıyor.

Renk Seçimi

Bulunduğunuz ortama göre kullanılan renk seçimi oldukça önemlidir. Resmi bir ortamda oldukça tercih edilen siyah ve beyaz tonları narçiçeği, pudra, turuncu gibi tonların minik detaylarda kullanılması ile daha farklı bir hava yaratabilir. Aynı zamanda lacivertle koyu sarı, pudra ile yeşil, mavi ile narçiçeği renklerini kombin yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir