Tesettür Giyimde Renkli Kap Modelleri

Tesettür giyimde çok kullanılan dış giyim ürünlerinden biri de kaplardır. Kap, tesettürlü bayanların vücut hatlarının belli olmaması için giydikleri diz altına kadar uzanan ve genellikle ince kumaşlardan üretilen dış giyim türüdür. Tesettür giyimde renkli kap modelleri mevcuttur. Kapların oldukça farklı renkleri ve çeşitleri vardır. Kaplar genellikle fermuarlı ya da düğmeli veya olarak tasarlanmaktadır.

Tesettür Giyimde Kullanılan Kap Renk ve Modelleri Nelerdir?

Tesettürlü bayanlar tarafından giderek daha çok kullanılmaya başlanan kaplar oldukça fazla renk ve modelde satışa sunulmaktadır. Kap, kullanım kolaylığı nedeni ile fazlaca tercih edilmektedir. Mesela markete giderken, çocuğunuzu okuldan almaya giderken ya da kısa bir işinizi halledebilmek için dışarıya çıkmanız gerektiğinde hemen üzerinize geçirerek kolayca kullanabilirsiniz.

Kap renkleri ve modelleri arasında daha çok mürdüm, bebe mavisi, pudra rengi, kına rengi, mor siyah ve beyaz ,haki yeşil ve lacivert kullanılmaktadır. Model olarak da pileli kaplar, etek uçları dantelli kaplar, büzgülü kaplar, fermuarlı, düğmeli tokalı kaplar, desenli kaplar, motifli kaplar, kapüşonlu kaplar, kürklü kaplar, bağcıklı kaplar, süs cepli kaplar, gizli düğmeli kaplar, etek uçları pileli kaplar, omuzları deri kaplar, kolları ve etekleri güpürlü kaplar, baskılı kaplar ve spor kap modelleri bulunmaktadır.

Özellikle genç bayanlar tarafından daha çok tercih edilen kaplar, modası hiç geçmeyecek olan ve önümüzdeki yıllarda daha çok renk ve çeşitleri ile göz dolduracak olan dış giyim ürünlerindendir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir