Tesettür Giyimde Renkli Pantolonlar

Tesettür giyimde kullanılan parçalardan biri de pantolonlardır. Tesettür giyimde pantolon modelleri arasında, kumaş pantolon, etek pantolon, boru paça pantolon, dar paça pantolon, desenli pantolon, bol paça, renkli pantolon modelleri pantolon, kot pantolon, keten pantolon, İspanyol paça pantolon, klasik pantolon, fermuar detaylı pantolon, cepli pantolon, kemerli pantolon, yandan fermuarlı ya da düğmeli pantolon, paçası fermuarlı pantolon, pileli pantolon yer alır.

Tesettür Giyimde Renkli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Renkli pantolon modelleri, tesettürlü bayanlar tarafından çok tercih edilen tuniklerle birlikte kullanılıyor. Mesela siyah renkli bir tunikle her renk pantolon rahatlıkla kombinlenebilir. Siyah bir tunik altına saks mavisi bir pantolon giydiğinizde, şal ya da eşarbınızı da pantolonun renginde tercih ederseniz bütünlük elde etmiş olur ve gayet şık görünürsünüz. Tesettür giyimde kullanılan pantolon modellerinden biri de etek pantolon şeklinde olanlardır. Bu pantolonlar gömlek ya da bluzla kombin edilmelidir. Renkli pantolon modelleri satın alırken gardırobunuzda yer alan tunik renklerini dikkate almanız sizin için daha avantajlı olur. Tunikleriniz renkli ise siyah renkli pantolonları, eğer siyah tuniğiniz varsa da renkli pantolonları tercih edebilirsiniz.

Tesettür giyimde renkli pantolonları kullanırken üzerine giyeceğiniz gömlek, bluz ya da tuniğin modelini de dikkate almalısınız. Eğer tuniğiniz uzun bir tunik modeli ise altına giyeceğiniz pantolon dar paça olmalıdır. Tuniğiniz gömlek tarzında ve kısa ise altına daha geniş ya da bol paça pantolon tercih etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir