Tesettür Giyimde Saks Mavisi Pantolon Kullanımı

Son yıllarda abiyelerde ve günlük kullanım kıyafetlerde saks mavisi tonlarıyla ön planda. Beyaz renkle ekru ve nude tonlarıyla kombinlendiğinde oldukça şık bir görüntü ortaya çıkmasını sağlıyor. Dikkat çeken bir renk olması nedeniyle kendine göre daha soluk ve salaş kıyafetlerle kombinlenmesi daha sağlıklı olacaktır. Abiyelerde ise ince kemerler veya tül detaylarla saks mavisinin şıklığını daha ön plana çıkarabilirsiniz.

Pantolonda Saks Mavisi

Son zamanlarda modeliyle ön plana çıkan havuç pantolonlar özellikle ilkbahar ve yaz aylarında sokak şıklığında sıkça tercih ediliyor. Her rengiyle şıklığı yakalamaya çalışan bayanların tercihleri arasında son yılların rengi saks mavisi de var.

Tesettür giyimde de beyaz tunik gömleklerle kombinleyip ve spor ayakkabılarla da spor şıklığı deneye bilirsiniz. Aynı rengin farklı modelleri de seçenekler arasında. İspanyol paça modeller daha dar bluzlar ve üzerinde ki ceketlerle kış ayların da saks mavisinin sıcak rengiyle görenlerin içini ısıtabilirsiniz. Hem rahatlığı hem de kolay bağlama şekliyle şifon ve ipek şalları da saks mavisi pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Eğer saks mavisi pantolonunuzu abiye bir şıklık içinde kullanmak istiyorsanız dar paça pantolon üzerine şifon uzun bir bluz ve şık bir kemerle kullanmayı deneyebilirsiniz.

Saks Mavisi Pantolonda Ayakkabı Şıklığı

Abiye şıklığında saks mavisi pantolon altına açık tonlarda stiletto ya da tek bant ince topuk bir ayakkabı tercih edebileceğiniz gibi günlük hayatta sandalet yada spor ayakkabı ile de kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir