Tesettür Giyimde Tafta Şal Modelleri

Tafta şal modelleri tesettürlü bayanlar tarafından ipek olması ve uygun fiyatlı olması sebepleri ile tercih edilen parçalardan biri olmuştur. Suni ipekten imal edilen tafta şallar parlak ve yumuşak görüntüsü ile daha şık ve elit bir hava kazandırır. Tesettür giyimde tafta şal modelleri, düz renklidir ve parlak olması sebebiyle dikkat çeker. Özel gün ve davetlerde tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilebilecek şal modelidir. Yumuşak bir kumaşa sahip oldukları için bayanların kullanımı için çok rahattır. Tafta şallar zaten dikkat çeken özellikte olduklarından günlük, sade kombinler üzerinde de değerlendirilebilirler. Aynı zamanda kaymaz özelliğe sahiptir.

Tafta Şalın Tesettür Modasında Kullanımı

Şık bir görünüm elde etmek için kullanımı basit parçalardan biri de tafta şallardır. Farklı stil yaratmak için bayanlar tafta şalları spor giyimden klasik giyime kadar farklı tarzlarda kullanılabilir. 2017 tafta şal modelleri ipek şallara benzerliği ile dikkat çektiğinden de özel günlerde özellikle tercih edilmesi daha zarif bir görüntü oluşturur. Günlük veya spor kombinlerde tafta şalların kullanılması kombini hareketlendirmek için güzel bir tercih olabilir. Genelde pastel tonlarının trend olmasıyla birçok renk kombininde kullanılabilir. Bahar ve yaz koleksiyonlarında pastel tonlu kombinlerde tafta şalların kullanılması ile stil farkı yaşatmak mümkündür. İş hayatında klasik kombinlerde, düz renklerin üstünde de parlak kumaşı ile dikkat çeken ve daha modern kombin oluşturmak için 2017 modası tafta şallar kullanılabilir. Özel günlerde de tek renk kombinlerde farklı renklerde ve parlak kumaşı ile şık ve zarif görüntü oluşturmak kolay bir seçim olabilir. Tafta şallar genel anlamda tek renk olarak üretilirken uç kısımlarında renklere ve desenlere de yer verilen modeller bulunmaktadır. Bu modeller de günlük kombinlerde sıradanlığı yıkmak için kullanılabilecek parçalardır.

Tafta Şal Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Genel olarak tek renk olarak üretilen modelleri arasında bir bayanın dolabında olmazsa olmaz renkler siyah, pudra, gold olmalıdır. Birçok kombinde kullanılan bu renkler tafta modelde de kendini çok güzel gösteren ve kombini hareketlendiren unsurlardır. Suni ipek olmasıyla birlikte de kumaşın yumuşaklığına ve kaymazlığına da alırken dikkat etmek gerekir. %100 ipek kumaşlarda da çift taraflı kullanabilen modeller hem kalitesi ile hem de alternatifli kullanışı ile tercih edilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir