Tesettür Giyimde Taşlı Eşarp Modelleri

Tesettür giyim denince ilk akla gelen elbette eşarplardır. Tesettürlü bayanlar elbiselerine ya da kıyafetlerine uygun eşarplar tercih ederler. Son dönemlerde eşarplara alternatif olarak şallar kullanılmaya başlanmıştır. Şallarda ise birçok modeller ve renkler mevcuttur. Burada önemli olan kişinin ten rengine ve yüz yapısına uygun şalları tercih etmesidir. Esmer kadınlar, mavi ve beyaz ağırlıklı şalları tercih ettikleri zaman daha göze hoş görünürler. Son zamanlarda ise taşlı ve incili şallar oldukça trend olmuştur. İncili ve taşlı kıyafetler düğün, nişan ve özel günlerde tercih edilirdir. Son zamlarda ise taşlı eşarp modelleri spor ve günlük giyim için özel tasarlanmıştır. Üzerinde ışıltıyı seven bayanların ilk tercihleri taşlı şallardır.

Güncel Eşarp Modelleri

Her dönemin giysiler üzerinde renk ve model olarak modaları mevcuttur. Giyinmeyi seven bayanlar güzel ve etkili bir iz bırakmak isterler bunun için de hem modayı takip ederler hem de kendilerine yakışan giysileri seçerler. 2017 de ise tesettür giyimde taşlı eşarp modelleri şöyledir;

Taşlı eşarp; bu şallar bayanların ışıltısını artırır.

İncili eşarp modelleri; incili şal modelleri hem klasik giysilerde hem de spor giysilerde bayanların rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Hazır boneli eşarplar; bu şal modelleri kullanımda pratiklik sağlarken aynı zamanda da oldukça şık bir görüntü sağlar.

Lazer kesimli şal modeller; lazer kesimlerin modası asla kapanmayacak gibi görünüyor bu tesettür giyim ve eşarplara da yansımıştır.

Taşlı Şalları Nerelerde kullanabilirim?

Taşlı şal modelleri yaygınlaştığı günlerde bütün bayanlar taşlı şal modellerine yönelmiştir. Akılarla gelen ilk sorulardan bir tanesi de taşlı şal modelleri nerelerde kullanılır? Sorusudur. Taşlı ve incili şal modellerini tesettürlü bayanlar hemen hemen tüm giysilerle, kot pantolonlara ve eteklerle rahatlıkla kullanabilirler. Taşlı şal modelleri iş yerleri için ve günlük yaşam da kullanmak için tasarlanmıştır. Ayrıca açık bayanlar boyun şalı olarak ta rahatlıkla kullanabilirler. Taşlı şal modellerinde taşlar şallın ön kısmında yoğunlaşmıştır. Böylece hem klasik giysilere hem de şık spor giysilere göre dizayn edilmiş şal modelleri arasında kendini gösterir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir