Tesettür Kuşaklı Etek Modelleri Modası ve Kullanımı

Kuşaklı etek modelleri hemen hemen her yıl dolapta yerini alan ürünler arasında bulunuyor. Özellikle tesettür giyimde oldukça tercih edilen kuşaklı etek modelleri oldukça geniş renk ve desen seçenekleri ile alıcılarına ulaşıyor. Tesettür giyimde kuşaklı etek modelleri oldukça geniş bir alanı kaplıyor. Özellikle bu etek modellerinin oldukça kolay bir biçimde kombin edilebilmesi de daha çok kullanılmasını sağlıyor. Rahat oluşu ile birlikte de sıkça tercih ediliyor.

Tesettür Kuşaklı Etek Modelleri Kombinleri

Tesettür kuşaklı etek modelleri oldukça kolay şekilde kombin edilebiliyor. Daha sade modeller ile tercih edilmesi gerekiyor. Bunun sebebi ise bazı kuşaklı etek modellerinin oldukça iri düğmeleri ve büyük fiyonklu kemerlerinin oluşudur. Bu yüzden daha sade bluzlar ile giyilmesi gerekiyor. Aynı zamanda hem şık hem de spor kombinler yaratılabiliyor. Sportif bluzlar ile birlikte spor kombinler elde edilirken, gömlekler ve şifon bluzlar ile birlikte daha şık bir hava elde edilebiliyor.

Kuşaklı Etek Modellerinin Kullanımı

Özellikle kuşağı kalın olan etek modelleri özellikle kalın belli hanımlar için oldukça uygun. Kalın kuşaklar kalın beli daha formlu bir hale sokarak bel oyukluğu kazandırıyor. Etek ile tesettür renginin aynı renk olarak kullanılması da oldukça güzel bir görünüm kazandıracaktır. Bu renklere uygun olarak kullanılacak ince ve zarif bir kolye ile birlikte de kombin tamamlanmış olacak ve farklı bir hava sağlanacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir