Tesettür Modasında Etekte Fuşya Tercihi

Her renk duyguları etkilediği kadar her rengin mevsimler üzerinde de etkisi vardır. Yaz, kış her zaman en çok kullanılan ve dikkat çekici renklerden biri de fuşyadır. Fuşya ara bir renk olması özelliği ile açık tonlarla da koyu tonlarla da kombinlendiğinde güzel ve şık görüntüler oluşturur. Tesettür giyim için de çok şık kombinler oluşturan bir renktir.

Fuşya Renginin Doğru Kullanımı

Fuşya, beyaz ve siyah ile her zaman doğru bir renk uyumu içinde olsa da daha farklı görünümler elde etmek için farklı tonlarla kullanılabilir. Fuşyanın yanında uyum sağlayacak bir diğer renk ise pudra pembesi olabilir. Hem fuşya rengini yumuşatacak hem de daha farklı bir hava katacaktır. Özel bir davete gidilirken fuşya etek kombini için gümüş ve altın sarıları kullanacak daha şık görüntüler de elde etmek mümkündür.

Fuşya Etek Kombini Nasıl Olmalı

Fuşya etek kombini ile beyaz gömlek veya siyah gömlek kombinlemek zarif bir kombin olacaktır. Gömlek ve dökümlü fuşya etek tercihi hem spor hem de şık bir kombin oluşturacaktır. Düz inen fuşya etek modelleri ile de dökümlü trikoların kombini uygun olur. Aynı zamanda yazın kombini olacaksa krem veya beyaz şal tercihi yapılabilir. Fakat kışın kullanıldığında siyah veya lacivert tonlarında şal tercihi uygun olabilir. Etek, kışın üstüne alınacak koyu renk trençkotlar ile ayak bileğinde aynı hizada bitmesine özen gösterilmelidir. İnce trikolar ile de kolay tamamlanacak etek kombini ile sabah, akşam her yere uygun bir bütün oluşturulabilir. Düz taban ayakkabılar ile tamamlandığında öğle saatlerine uygun iken topuklu ayakkabı ve şık aksesuarlar ile tamamlandığında özel gün kombini olarak kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir