Tesettür Modasında Kırmızı Pantolon Şıklığı

Kırmızı renk göz alıcı ve iddialı olarak bilinir. Kırmızı pantolon ile göz alıcı kombinler yaparken tesettür modasında dikkatli davranmak gerekir. Kırmızı renk; dinamikliğin ve gücün anlamıdır. Bu nedenle güçlü, baskın bir renktir. Ve canlı renkler yerine daha nötr renkler ile kullanılması gerekir. Tesettür giyimde kırmızı kumaş pantolon modelleri ile kendinden emin kombinler oluşacağından kullanılacak ortamlar önemlidir.

Tunik ile Kırmızı Kumaş Pantolon Kombini

Kırmızı pantolon ile siyahın ayrı bir şıklığı vardır. Hem baskın bir kombinken hem de asil bir kombin oluşturmak için iki rengin beraberliği kullanılabilir. Kırmızı kumaş pantolonlar ile asimetrik kesim tunikler kombinlendiğinde şık bir ifade oluşur. Pudra, krem gibi renkler şal gibi aksesuarlarda kullanılarak kombinin sert olmasının önüne geçilebilir.

Tunik Gömlek ile Kırmızı Kumaş Pantolon Kombini

Kırmızı ve beyazın beraber kullanımı ile daha klasik kombinler oluşturulabilir. Kırmızı kumaş pantolon ile beyaz tunik gömlek tercih edilebilir. Beyaz ve kırmızının beraber kullanımında üçüncü rengin kullanılması doğru olmaz. Bu kombinlerde eşarp kırmızı kullanılmalıdır. Ekstra renk kullanılmak istendiğinde siyah ayakkabı tercih edilmesi daha doğru bir kullanım olur.

Triko veya Bluz ile Kırmızı Pantolon Kombini

Siyah kurtarıcı bir renk olarak bilinir. Fakat kırmızı ile kullanıldığında şık bir görüntü elde etmek çok daha kolaydır. Kırmızı kumaş pantolonun üstüne kırmızı çiçekli veya kırmızı işlemeli siyah bluz veya trikolar kullanılabilir. Altına ince topuklu siyah ayakkabı kullanılmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir