Tesettürde Herkes Kendi Modasını Yaratsın

Tesettür giyim farklı aksesuarların, renklerin modellerin bir arada bulunduğu çok geniş bir giyim sektörü. Fiyat aralığı ve marka aralığı çok olan bu giyim tarzında. Şalların renklerinden bağlama şekillerine tunik modellerine kadar her parça her sene yenilenerek tesettür giyim bir moda akımı yaratıyor. Bu giyim tarzını tercih edenlerin bunları takip ederken kendilerine özel bir moda yaratmaları çok daha şık olmalarını sağlar. Trend olan moda bilgileri ile kendi zevklerinizi birleştirerek kendinize özel bir tesettür modası yakalayabilirsiniz.

Kendi modanızı Oluşturma Tüyoları

Tesettür giyiminde modanızı yaratırken canlı renklerin moda olduğu bir yılda bunu kullanmak herkesi şık yapar, burada farklılığı rengi kullanacağınız ayrıntılar ile sağlayabilirsiniz. Tesettür giyimde her parçayı farklı renk ve göz alıcı modellerle kombinlemek yerine sadelik içinde bir ya da iki tane dikkat çeken parça ve renk kullanmak daha farklı bir şıklık ve tarz oluşturur. Bunu yaparken internetten farklı tesettür aksesuarları edinebilirsiniz. Sade bir tunik üzerinden renkli taşları olan bir broş kendi modanızın oluşmasına yardım eder.

Şal iğnelerinde de bu ayrıntıyı kullanabilirsiniz. Aynı renkleri kullanmaktan korkmayın tonların uyması daha özel bir tarz oraya çıkarır. Giyim tarzını ve günlük kombinlerinizi belirlerken aynı parçaların aynı renkleri ya da birbirine yakın renklerin oluşturması bir şıklık göstergesidir. Tüm kombini bunun üzerinde kurarken içinde sadece tek ve göz alıcı bir renk seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir