Tesettürde Saks Mavisi Pantolon Modelleri

Saks mavisi oldukça iddialı ve dikkat çekici bir renk bu renk ile kombin yapmak da oldukça zor. Bu renk beyaz, siyah ve bej rengi ile uyumlu olacaktır. Bir başka öneri ise turuncu ve yeşil renkler ile kombin yaparak farklılık ve zıt bir şıklık yaratmak olur. Bu renk pantolonları tesettürde kullanmak ise kaçınılmaz olacaktır. Tesettürde saks mavisi pantolon modelleri bir kaç başlık altında toplanabilir.

Dar Paça Saks Mavisi Pantolon;

Tesettürde pantolon seçimi oldukça önemli ve zordur. Çok dar paça pantolon giymek pek önerilmez fakat doğru kombin yapıldığında dar paça saks mavisi pantolonlar oldukça iddialı ve şık olabilir. Sak mavisini kurtaran renklerden biri ise krem rengidir. Krem rengi bir tunik ve bir çantayla yapılan kombin uyum içinde olacaktır. Saks mavisini kurtaran diğer renkler ise beyaz ve siyahtır. Beyaz ve siyah tunikler ile saks mavisi pantolon ahenk içinde olur. Saks mavisi daha farklı renkler ile de kombin edilir. Turuncu ve yeşil rengi saks mavisi uyumlu ve şık olacaktır.

Bol Paça Saks Mavisi Pantolon;

Bol paça yazlık Saks mavisi pantolonlar kurtarıcı ve şık olabilir. Bu model pantolonları bej rengi veya beyaz gömlekler ile giyebilirsiniz. Eğer daha zayıf hatlara sahip iseniz yüksek bel pantolon kullanabilirsiniz. Bol paça pantolon giyerken paça boyu dikkate alınmalıdır. Yüksek ayakkabılarla giyerek boyunuzu kaldırırsınız. Saks mavisi pantolonları hem geceye hem de gündüze rahatlıkla uyarlarsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir